Умови повернення товару


Повернення грошових коштів або обмін товару можливий протягом 14 днів після отримання його покупцем. Про що повинні бути надані свідоцтва, наприклад, чек з пошти, накладна тощо. 

Випадки, в яких магазин надає повернення-заміну:

- товар пошкоджений (затягування, пориви)

- брак (перекоси, асиметрія в швах або виробі в загальному)

- не той розмір, тип (наприклад, рушник замовили банний, а прийшов для рук або кухні)

- не той колір (замовляли білу скатертину, а прислали зелену)

Магазин «ДомТекстиль» доброзичливо ставиться до своїх покупців, вас не залишать один на один зі своєю проблемою. Випадки подібних звернень, бувають вкрай рідко! Але якщо таке сталося, не робіть прання, чисток, сфотографуйте дефект і зверніться в нашу службу підтримки за будь-яким телефоном або письмово.

Часткова передоплата

У випадках коли повернення товару відбувається з будь-яких причин але не з вини виробника, завдаток не повертається. Сума завдатку передбачає покриття збитків: зняття товару з продажу, підготовка до відправки, транспортування до відділення складу перевізника, доставка покупцеві, зворотна доставка, отримання повернення, транспортування до складу виробника, оформлення повернення та підготовка товару до продажу. У випадках, коли виявлено помилку, тобто, надіслали інший колір або розмір або брак, обмін товару відбувається коштом виробника. Або ж проводиться повернення коштів в повному обсязі.

Закликаємо відповідально ставитись до покупки і приймати рішення, чи потрібен вам цей товар до оформлення замовлення а не після. До ваших послуг безкоштовна консультація телефоном або мессенджером. Фахівець за потреби надасть додаткові, детальні фото та характеристики товару, допоможе розібратись і підібрати ту тканину, категорію яка підійде саме вам. Гарних покупок!