Хочу щиро подякувати! Фірмовий товар нашого виробництва, дуже приємно що в нас так роблять.
Колір хаккі сподобався.Взагалі претензії жодної.
Брав собі , типу чогось крутого. Темно сірий дуже солідно.
Замовили на подарунок. Відправили вчасно, під дату. Ювіляр дзвонив, казав "навіщо такий дорогий подарунок", дякував. Тобто комплект сприймається якдорогий. Самі не бачили, дарували дистанційно. Замовили, оплатили.... Дякуємо