Дуже сподобалось фабричне пошиття. Усе акуратно, рівні шви, тканина приємна на дотик. Відчувається преміальний рівень.

Замовляли євро розмір. Якість тканини чудова — щільна, гладенька, але не слизька. Після прання колір залишився таким же насиченим.

Купувала тут котон - все сподобалось.Тож замовила цей комплект.Зовсім інша тканина від котону (тей гарний по своєму) можна сказати струїться,шовковиста....незнаю як описати але мені подобається. Раніше не стикалася з сатином