Вважаю цю компанію кращою щодо текстилю (без перебільшень). В мене кімнати під здачу, чимало ліжок. Купував деінде то резинка зповзала з матрацу, тако ж було таке присилали, ніби норм а через тиждень все у катушках. Тут замовив раз, потім ще. І ось всі ліжка в мене у постілях звідси а ще й почав купувати подушки та ковдри і також літні пледи. ЖОДНОГО разу не було чогось такого щоб розчарувало. Тож вдячний, щиро!
Дуже,дуже сподобалось.Гарних продажів!
Гарно виглядає на ліжку,дуже свіжі тони.
Хорошая бязь,плотная...........................................