При замовленні просіть менеджера щоб вислали реальні фотографії а не оброблені фотографом. Колір "какао" дуже сильно відрізняється від реального. Він набагато світліший ніж на цьому фото.

Дуже задоволена!Дякую! Замовляю ще,родичам.Дійсно гарненьки,м'ягусеньки