Це всзагалі хіт бо ціна-якість на рівні. Десь купувала дорожче але гірше.Тож замовляю вже третій колір.Гарних продаж вам!

Як замовила, то при оформленні спілкувалася з продавцем, інформували, що є страйпи в них преміальні та елітарні якісь. Я зупинилася на цьому, незнаю що там ще краще але цей страйп дуже якісний. Але мабуть, якось спробую той елітарний, з цікавості:))

Консультацію надавав чоловік.Фахово та дуже приємно.Дякую, ви дуже класні виробники!

Беру вже вдруге.Все чудово.

Замовила поєднання з двох кольорів.Зробили, дуже сподобалось!