Подушка льон (код: #PD4)

Подушка льон
Наявність: Не доступний
Розпродано!
Лінен оф Десна Виробник: Лінен оф Десна
Контроль якості!

Всі товари сертифіковані


Подушка льон

Подушки з льону від українського виробника. Виготовлені з рідкісного сорту коротковолокнистого льону, вирощеного на полях потомственого промисловця і мецената Мішеля Терещенка. Поля (глухівський р-н сумської обл.) на яких вирощується цей льон за своїм складом грунту, клімату - унікальні, є тільки в двох місцях в світі: Сумський регіон України і Франція.

Льон переробляється на сучасному льонозаводі, що має новітнє обладнання. Постійний лабораторний контроль. Льон, що вирощується на Сумщині закуповують навіть кутюр'є зі світовим ім'ям. І саме з цього льону виготовлена наша продукція. Комфортний сон гарантовано!

Факт: якщо спати на лляній подушці, навіть у спеку не потіє шия і голова! Унікальна властивість лляних тканин: трубчаста структура льоноволокна, сприяє циркуляції повітря. Волога не накопичується на місці, а швидко випаровується.

Продукція даного виробника відправляється за умови повної передоплати.

Теги: подушки, льон

Подушка льон

Виробник
Країна виробник Україна
Тканина
Склад тканини Льон 100%
Розміри
Розміри подушки 50*70 см, 70*70 см
Наповнювач
Склад наповнювача Льон 100%, Холлофайбер 100%
Упаковка
Тип упаковки Сумка пвх
Додатково
Особливості Подушка з наповнювачем льон: 50*70 см - товщина до 15см, вага - 2,150 кг. 70*70 см - товщина до 20 см, вага - 3,100 кг. Подушка з наповнювачем холлофайбер: 50*70 см - товщина до 20 см, вага - 1,200 кг. 70*70 см - товщина до 30 см, вага - 1,650 кг.

Подушка льон

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари