Купував дружині, їй дуже сподобалось. Виглядає дорого, після прання все добре.

Шукала саме турецьку тканину і не розчарувалась. Постіль гладенька, комфортна, спати приємно.

Сподобалось пошиття — все рівненько, акуратно. Колір ніжний, спальня одразу стала затишнішою.

Дуже гарний комплект. Тканина реально м’яка і приємна, видно що не дешевий сатин.

Припасаємо подарунки, цей мабуть найкращий. Все сподобалось. Тканина гарна на дотик мякенька, кольори, пошив все добротне.