Дякуємо!!! Комплекти бомбезні! І те, що з Вінниці, особливо гріє, бо я сама з Вінниці. Ще раз дякую за красу
Темно синій, чи ночне небо.... сподобалося, в реалі навіть краще ніж на картинці. Хоча буває навпаки, замовляєш гарне а приїздить не таке.
Як завжди ваша продукція знов вразила!Хто в темі той знає.
Весна на носі, захотілося якогось оновлення, чогось свіжого.Зайшов колір блакітний світлий. Раджу хто любить свіжість, ніжність.....
Колір "океан" ну просто вау!