Комплект дуже ніжний вживу. Колір спокійний, не яскравий. Тканина гладенька і приємна.
Довго шукала щось ніжне без яскравих квітів. Цей комплект дуже спокійний і красивий.
Після прання колір залишився таким самим. Дуже акуратне пошиття, кути рівні, ниток не було.
Сатин м’який, не слизький. Спати комфортно навіть у теплу погоду.
Сподобалось поєднання малюнку з однотонною тканиною. В кімнаті виглядає дорого і затишно.