Купила, постелила — чоловік навіть спитав, що це за нова постіль.Сказав, що дуже приємна. Значить точно не прогадала.

Ткань интересная и необычная, раньше такой не видела. Нравится!

Дуже класний муслін, товстий. Є комплект який купляли десь не пам'ятаю то зовсім не такий, хоча і муслін але якийсь тоненький.А цей добротний.

Муслін різний буває. Як на промі то не дай бог.Дякую, ваш муслін справді елітний.

Купили мамі на новий рік, ще не дарували, вражень не знаю. Але самі відкрили і все разщупали то дійсно дуже приємна постіль. Дружина вже натякає......