Ковдра дуже тепла і приємна. Спимо з відкритим вікном навіть взимку, то тепер вистачає однієї цієї ковдри без пледа.
Сподобалась якість пошиття. Рівна строчка, нічого не збивається. Відчувається що річ не дешева.
Дуже вдала модель для холодної пори року. Тепло тримає добре, але немає відчуття важкої ковдри. Спати приємно.
Обирали саме вовняну ковдру і не помилились. Добре огортає, не збивається, виглядає акуратно
Користуємось уже кілька тижнів. Тепла, затишна, під нею дуже комфортно спати. Відчувається хороша якість.