Тканина реально дихає, не парить. Для теплої погоди якраз

Люблю такі речі — нічого зайвого, але дуже комфортно у використанні.

Після прання не змінився взагалі. Колір і форма як були, так і залишились.

Дуже приємний плед, легкий і м’який. На літо просто ідеально.

Дуже гарне,симпатично виглядає у залі.Застлали диван.