Сподобалось що тканина натуральна і комфортна для сну. Малюнок дуже атмосферний.

Купувала на подарунок молодій сім’ї. Сказали що комплект дуже затишний і м’який.

Після прання все добре, кольори залишились яскравими. Подобається якість пошиття.

Тканина приємна, не груба. Донька сказала що це тепер її улюблена постіль.

Дуже гарний комплект. Малюнок об’ємний і дуже милий.