Замовляли у спальню батькам. Сказали що давно так добре не спали взимку. Тепла але не душна.

Хороша вовняна ковдра. Матеріал приємний, тепло тримає чудово. Після кількох тижнів користування виглядає як нова.

Дуже сподобалась. Пишна, м’яка і гарно огортає. Вранці не хочеться вилазити з-під неї, як кіт із теплого кошика

Сподобалось, що ковдра не важка як старі вовняні. Тепло тримає добре, нічого не збивається, пошиття акуратне.

Брала чоловіку, а тепер хочу ще одну собі.Дуже ніжна тканина зверху, ковдра легка і водночас добре гріє.